Biuro rachunkowe PIT-NEWS rozpoczęło swoją działalność w 2006r. Jest podmiotem specjalizującym się w kompleksowej obsłudze księgowo – prawnej. Głównym założeniem naszej pracy jest odciążenie klientów z obowiązków współpracy z organami administracji państwowej, organami skarbowymi i ZUS.

Posiadamy licencję Ministra Finansów Nr 8543/2004

startup-593324_960_720Nasze Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych dla firm jak i osób prywatnych. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności. Nasze biura w Karczewie, Otwocku i Józefowie czekają na Ciebie.

Posiadamy ubezpieczenie OC

Mnogość przepisów i obowiązków może być przyczyną wielu kłopotów finansowych.

Olbrzymim utrudnieniem dla polskich przedsiębiorców jest niestabilność prawa. Każdego roku zachodzą duże zmiany w prawodawstwie gospodarczym, a ponad to w wielu wypadkach zmieniają się interpretacje przepisów podatkowych.

Taki stan rzeczy jest szczególnie trudny do zaakceptowania przez niewielkich przedsiębiorców, których obroty i dochody nie pozwalają na zatrudnienie w własnych przedsiębiorstwach odpowiednich fachowców. Dla takich firm oferta biura rachunkowego PIT-NEWS, powinna być szczególnie interesująca i korzystna.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !